MKS Dwójka Zawiercie - siatkówka dziewcząt

MKS
DWÓJKA

ZAWIERCIE

Podsumowanie III Gali Śląskiej Siatkówki

Strona główna » Aktualności » Podsumowanie III Gali Śląskiej Siatkówki

wielkość tekstu: A | A | A

7 lutego 2020 roku w Dworku "Pod Lipami" w Katowicach-Giszowcu ogłoszono zwycięzców plebiscytu Śląskiego Związku Piłki Siatkowej. Odbyło się to podczas uroczystej III Gali, a emocje nie opuszczały uczestników aż do końca, do ujawnienia tegorocznych laureatów. Spośród wyłonionych przez Kapitułę kandydatów, internauci głosowali w ośmiu kategoriach:

Trener Roku,

Sędzia Roku,

Najlepsza Para w Siatkówce Plażowej,

Najlepsza Siatkarka/Najlepszy Siatkarz,

Najlepszy Projekt związany z Siatkówką,

Najlepsza Drużyna Młodzieżowa,

Najlepsza Drużyna Seniorska,

Najlepsza fotografia wykonana na meczach śląskich zespołów.

Na uroczystość przybyli Prezes PZPS Jacek Kasprzyk oraz Wiceprezesi Paweł Wachowiak i Ryszard Czarnecki, przedstawiciele Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego, Urzędu Wojewódzkiego, oraz nominowani. Gospodarzem Gali był ŚZPS w Katowicach, który reprezentowali Prezes Marcin Weiner i Prezes Honorowy Witold Grochowski.

Wśród kandytatów, a także laureatów Gali nie zabrakło przedstawicieli zawierciańskiej siatkówki. Wśród nominowanych w kategorii Sędzia Roku znalazł się Łukasz Szczepankiewicz; w kategorii Siatkarz Roku - Michał Masny; w kategorii Najlepsza Drużyna Seniorska - Aluron Virtu Warta Zawiercie; w kategorii Najlepsza Drużyna Młodzieżowa - MKS Dwójka Zawiercie; w nowej kategorii Najlepsza Fotografia - Krzysztof Popiół; również w nowej kategorii Najlepszy Projekt - Jurajski Rycerz z Zawiercia.

To były nominacje..., a internauci najwięcej głosów oddali na naszych kandydatów do zaszczytnych laurów Gali: w kategorii Najlepsza Drużyna Młodzieżowa zwyciężył MKS Dwójka Zawiercie, która w lipcu 2019 roku wygrała Mistrzostwa Polski w Minisiatkówce Dziewcząt ("Czwórki" w  składzie: Aleksandra Walczak - kapitan, Zofia Brzoza, Joanna Garncarz, Maja Trefon, Katarzyna Pietruszka, Wiktoria Kalinowska - brawo drużyna, brawo trener Wacław Gębarski); oraz w kategorii Najlepszy Projekt na Jurajskiego Rycerz z Zawiercia.

Wyniki Gali cieszą kibiców siatkówki w Zawierciu. Przyjeżdżający do naszego miasta kibice z innych ośrodków w Polsce szczerze gratulują nam nie tylko wysokiego poziomu sportowego drużyn młodzieżowych i seniorskich, w tym też z siatkarskiej Plus Ligi, lecz przede wszystkim entuzjazmu fanów, zawsze wiernie, spontanicznie i kulturalnie dopingujących swoich ulubieńców.

Nie był to jedyny, zawierciański akcent Gali. W trakcie wieczoru Prezes Marcin Weiner uhonorował wspaniałego sędziego Wojciecha Maroszka, powołanego na Olimpiadę w Tokio 2020, specjalnym upominkiem - rozmówkami polsko-japońskimi i okolicznosciową koszulką, a towarzyszyła mu nasza kapitan Ola Walczak

DWÓJKA DWÓJKA HEJ

 

11

LUT

2020

1755

razy

czytano

mksdwojkazawiercie.pl

01

2 drużyny młodziczek

02

16 drużyn minisiatkówki

03

3 grupy początkujące

04

3 trenerów

05

06

0

drużyn siatkarskich

0

zawodniczek

Adres

MKS "Dwójka" Zawiercie


Siedziba Klubu:

ul. Wierzbowa 4

42-400 Zawiercie

(Szkoła Podstawowa nr 6
w Zawierciu)

KONTAKT

 

tel: +48 737 812 059

e-mail: 
        mks@mksdwojkazawiercie.pl

KONTAKT
SIATKÓWKA NASZĄ PASJĄ
AktualnościWspółpracaKlubRozgrywkiSukcesyDrużyny 2023/2024MediaZarząd
Zespoły siatkarskie w MKS Dwójka Zawiercie.

osób online: 1

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu

SYSTEM ALP VISUAL PLUS |

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy