VI Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt

Strona główna » Aktualności » VI Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt

wielkość tekstu: A | A | A

W dniach 12-13 stycznia 2019 roku odbędzie się Ogólnoploski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt, który mamy przyjemnosć organizować po raz szósty,w naszym miescie.Jest to jeden z największych,  turniejów organizowanych w  w naszym kraju .Będziemy mieli zaszczyt goscić ok. 270 zawodniczek z całej Polski, które będą walczyć w kategoriach "dwójek","trójek" oraz "czwórek".Mecze będą rozgrywane w hali sportowej przy I LO im. Stefana Żeromskiego przy ul. Wojska Polskiego 55 oraz w hali w Osrodku Sportu i Rekraacji przy ul. Moniuszki 5.

Turniej został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta miasta Zawiercie oraz Starostwa Powiatowego w Zawierciu   oraz przy wsparciu i pomocy darczyńców :

Fundacja Polska Siatkówka,Sląski Związek Piłki Siatkowej,I LO im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu,Szkoła Postawowa nr 8 Zawierciu,Osrodek Sportu i Rekraacji  w Zawiercu,Install Centrere Paweł Protasiewicz,Caldo-Izolacja  Materiały Techniki Cieplnej Sląsk,Zakłady Produkcyjne B-D,Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zawierciu, GAZ-MOT, Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Zawierciu oraz wszystkim, którzy włożyli swoją pomoc w organizację tego turnieju.

czytano: 186 razy

autor: nowy.test.alpanet.net

data dodania: 2019-01-09 20:16:30

STOWARZYSZENIE MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY "DWÓJKA ZAWIERCIE"