Zwycięstwo Juniorek Młodszych w 1/4 Mistrzostw Polski.

Strona główna » Aktualności » Zwycięstwo Juniorek Młodszych w 1/4 Mistrzostw Polski.

W meczu o zwycięstwo w 1/4 Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych (kadetki), nasz zespół w bardzo dobrym stylu pokonał 3:0 drużynę z Olsztyna i tym samym zajął 1 miejsce na tym turnieju ????????????????
Tym samym w całym turnieju (grupa, półfinał, finał), grając kolejno z zespołami z miast: Chobrzany, Gdynia, Kraków i Olsztyn, nie straciliśmy nawet 1-ego seta!!!
Naszym dziewczynom należą się wielkie brawa za świetne rozegranie całego Turnieju ????????
Bardzo dobre rozegranie oraz bezkonkurencyjna gra naszych dziewczyn na siatce dało taki wynik???? Przyjęcie super radziło sobie z mocnymi zagrywkami przeciwniczek ????
Naszą zagrywką też ustrzelaliśmy dziewczyny po przeciwnej stronie siatki????
Naprawdę szapo ba zespół za mega walkę na boisku????????
Brawo dla trenera Sebastiana za świetne przygotowanie naszych dziewczyn do tego ważnego turnieju ????????
Nie zostaje nam nic innego jak dalej ciężko przygotowywać się do Półfinałów MP, które już za 2 tygodnie ????
Ogromne gratulacje dla drużyny z UKS Chemik SMS Olsztyn , która z 2-ego miejsca wchodzi razem z nami do Półfinałów. Powodzenia dalej ????????
Ogromne podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy pomogli przy organizacji tego turnieju i doglądali wielu rzeczy????????
Dziękujemy rodzicom-kibicom,kibicom Aluronu oraz wszystkim którzy przyszli na halę dopingować nasze dziewczyny ????????
Wielkie podziękowania dla prezydenta miasta Zawiercie Łukasz Konarski za patronat nad turniejem ???? oraz dla Dyrektora OSiR Zawiercie - Grzegorz Przybysz za udostępnienie obiektu oraz pomoc w organizacji. ????
Dziękujemy zaprzyjaźnionemu klubowi i jego prezesowi Kryspin Baran za pomoc w zaangażowanie najlepszego siatkarskiego spikera - Marcin Górski na 3 dni turnieju - świetna robota Marcin ❤️
Dziękujemy też Sebastian Ścieżka za dzisiejsze finałowe komentowanie❤️????????
Brawa dla wszystkich drużyn, które brały udział w ćwiartkach ????????????
Już za chwilę bez odpoczynku bo w środę i sobotę zagramy w fazie Play - off 1Ligi Śląskiej z drużyną z Łazisk Górnych ???? Serdecznie zapraszamy ????