Kadetki Wicemistrzyniami Śląska

Strona główna » Aktualności » Kadetki Wicemistrzyniami Śląska

Dziewczyny z MKS Dwójka Zawiercie w finale ostatecznie przegrywają z MKS Dąbrowa Górnicza 0:3. Niestety jak w każdym turnieju musi nadejść słabszy dzień i ten pojawił się dziś. Dziewczyny musiały ulec drużynie z Dąbrowy, ale pamiętajmy, że nasza drużyna w tym sezonie składała się głównie z młodziczek które bardzo pomogły starszym kontuzjowanym koleżankom.
W efekcie dziewczyny zdobywają SREBRNY medal Mistrzostw Śląska Kadetek… i czekają na losowanie Ćwierćfinału MP aby reprezentować nasze miasto dalej w Polsce. Gratulacje dla całej drużyny która ambitnie i dużo trenowała aby osiągnąć takie wyniki, trenera który przygotował je jak tylko mógł ,spędzając na hali wiele godzin aby dać jak najwięcej swoim zawodniczkom (a zapewne chciałby przekazać jeszcze więcej –tylko czasu na hali brak ) oraz wiernym rodzicom-kibicom, którzy są zawsze i wszędzie i dopingują najlepiej na świecie, co jest bardzo potrzebne ..
Gratulacje dla Mai, Zosi i Asi za zdobycie statuetek na najlepszych pozycjach.
A ja ze swojej strony dziękuję za emocje, które dostaje na meczach i które uwielbiam. Siatkówka jest pięknym sportem który jeżeli się w niego dużo wkłada to tak samo dużo się otrzymuje.
Pamiętajcie dziewczyny - Wygrywa tylko ten kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie aby go osiągnąć.

Fotorelacja Agnieszka Tchórz

LUT