Zwycięstwo w trzech setach

Strona główna » Aktualności » Zwycięstwo w trzech setach

Zorza to piękne zjawisko i tak też było w minioną sobotę na hali przy ulicy Moniuszki 10, nasze młode siatkarki pewnie zwyciężyły w I Lidze Śląskie MKS Zorza Wodzisław Ślaski 3:0 (22,16,15). Oprócz pierwszego seta w którym nasze zawodniczki popełniły dużo błędów własnych (osiem popsutych zagrywek) zwycięstwo zawiercianek nie podlegało dyskusji. Na trybunach podczas meczu wsparli nasze dziewczyny kibice Aluron Virtu CMC Zawiercie, którzy dodali niesamowitego kolorytu podczas meczu. Spotkanie z Zorzą było dla naszego trenera uwieńczeniem obozu w Wiśle i dobrym prognostykiem przed kolejnymi rozgrywkami seniorek, kadetek i młodziczek. Dziewczyny MKS-u po obozie rozpoczęły cykl przygotowań do Mistrzostw Śląska własnych kategorii. W tym sezonie możemy się poszczycić kadrą siatkarek w zróżnicowanym wieku o zbliżonym poziomie, co daje bardzo dobrą perspektywę na dalszy rozwój moich zawodniczek. Jestem dumny z poziomu zaangażowania naszych dziewczyn podczas obozu w Wiśle oraz meczu I Ligi Śląskiej, który oficjalnie zakończył nasz obóz. Dziękujemy za możliwść współpracy pomiędzy naszym klubem oraz zawodnikami Kadry Polski ParaVolley Poland - siatkówki na siedząco, którzy znacząco wpłynęli na nasz mental. Dziękuję każdej siatkarce z osobna za poważne podejście do treningów, zaangażowanie które w perspektywie dalszego sezonu będzie skutkowało dobrymi wynikami. Sport jest nieprzewidywalny ale patrząc na zaangażowanie naszych dziewczyn niesprawiedliwym byłoby nie osiągnięcie satysfakcjonujących wyników.. Dziękuję wszystkim rodzicom za wsparcie naszych poczynań oraz kibicom Aluron Virtu CMC Zawiercie, którzy wspierali nas w ostatnim meczu - mówi trener Sebastian.

Dwójka Dwójka HEJ! wink

STY